Загартоване скло – тренд безпечних вікон
Як ми бачимо, енергозберігаючий склопакет із загартованого скла - це еволюційний стрибок у розвитку ринку безпечних вікон.
Прагнення людини до максимального комфорту – двигун прогресу, технології виробництва скла не стали винятком.
З року в рік вимоги Покупців до склопакетів зростають і стають дедалі ширшими.
Основним, звичайно, залишається класичний набір: Безпека та Комфорт.
Наш партнер - швейцарська компанія GlasTrösch робить ставку на:
Швейцарську якість, Безпеку та Економію енергоресурсів.
В рамках розвитку тренда безпечних вікон та популяризації стандартів безпеки Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® спільно з нашим партнером швейцарським брендом GlasTrösch пропонує Вашій увазі ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ ІЗ ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА.
В якості оптимального продукту бренд GlasTrösch пропонує 2-камерний склопакет із загартованого скла з формулою 6ESGi-14ar-4-14ar-6ESGi.
Що являє собою 6ESGi-14ar-4-14ar-6ESGi?
- 6ESGi - 6 мм загартоване скло з енергозберігаючим покриттям
- 14ar-камера заповнена інертним газом аргоном
- 4-шліфоване скло
- 14ar - камера заповнена інертним газом аргоном
- 6ESGi - 6 мм загартоване скло з енергозберігаючим покриттям
Склопакет 6ESGi-14ar-4-14ar-6ESGi – Гарантія безпечного та енергоефективного Вікна!
Ви звернули увагу, що в склопакеті «безпечне вікно» застосовано загартоване скло?
Тому що: Загартоване скло – це Безпека!
Трохи про загартоване скло ...
Всі ми знаємо, що скло – це дуже крихкий та небезпечний матеріал, але при цьому чудовий та необхідний.
У пошуках безпечного скляного рішення було знайдено спосіб – загартування скла.
звичайне листове скло, одержуване нагріванням до температури загартування (650-680°C) з подальшим швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох сторін.
В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
Процес термічної обробки не впливає на оптичні характеристики скла та здатність пропускати світло, дозволяє йому зберегти високі оптичні властивості навіть у тонованих стеклах.
Загартування скла надає йому міцність на удар у 5-10 разів вище (залежно від товщини) порівняно зі звичайним флоат-склом.
Завдяки гартуванню скляні конструкції все частіше можуть ставати несучими, що дозволяє архітекторам ширше використовувати такий естетичний матеріал, як скло, у своїх проектах.
Розбити склопакет із загартованого скла ну зовсім непросто!
Наскільки – дуже наочно у відео Олексія Деркача:
При загартуванні скла в 2-3 рази збільшується і міцність скла на вигин, будівельні елементи виготовлені із загартованого скла, можуть піддаватися значним навантаженням на вигин і стиск.
Не піддається впливу вібраційних навантажень! При навантаженні до 250 МПа виріб зі скла не руйнується, а зберігає первісну міцність і стійкість.
Крім того, з розігрітим до високих температур склом можливо зробити згинання і отримати гнуте скло або склопакети для створення оригінальних дизайнерських проектів зі скла.
Скло, що пройшло загартування, може витримати температуру до 150°C, що виключає ризик руйнування скла від великої різниці температур.
Термостійкість загартованого скла дозволяє застосовувати вироби з нього в зонах, що піддаються підвищеної інсоляції, без ризику термічного шоку.
Найбільш об'єктивною причиною застосування загартованого скла є саме його безпечні властивості - скло є безпечним по відношенню до людини в момент свого руйнування
Розбиваючись, загартоване скло руйнується на безліч дрібних осколків із тупими гранями, які не здатні завдати серйозних травм.
Подібний ефект є доказом високої ударної в'язкості цього скла. Енергія ударів, що рівномірно розподіляється, протягом порівняно тривалого часу утворює дуже дрібні мікроскопічні тріщини у склі і дозволяє отримати дрібні осколки.
Про якості загартованого скла можна судити з його уламків.
Розбивання загартованого скла і є головним тестом на його якість.
Якщо осколки тупі, маленького та однакового розміру, значить, що якість скла висока. Так як тупі осколки – показник захисту від порізів, рівномірність і безліч маленьких уламків свідчить про високий рівень міцності.
Загартоване скло не підлягає механічній обробці!
Вся механічна обробка скла (різання, свердління отворів, шліфування, полірування, нанесення покриттів, орнаментів, візерунків) проводиться ДО ЗАГАРТУВАННЯ.
Тому всі вимоги до скла повинні бути надані заздалегідь, на момент замовлення.
виготовлення торгових вітрин, вікон та дверей, фасадне та транспортний скління, скління покрівлі, із загартованого скла створюють зимові сади та теплиці, басейни та огородження сходів, ліфти та ескалатори, душові кабіни та скляні меблі, двері у лазнях та саунах, різноманітні перегородки, вуличні ліхтарі, використовують при монтажі піддашків, дахів та різних покриттів...
Насамперед Замовникам, які мають дітей |
|
Для вітрин та магазинів на перших поверхах будівель |
|
При встановленні вікон та дверей на перших поверхах |
|
Для виносних конструкцій. Особливо при склінні балконів та лоджій, у яких винос конструкції виходить за кордон будівлі |
|
Для вікон, що знаходяться в безпосередній близькості від нагрівальних елементів |
|
Для виготовлення піддашків |
|
При прозорому склінні даху та для вікон будь-якого розміру, врізаних у дах |
|
В будь-яких приміщеннях, там, де можливий різкий перепад температур |
|
Для фасадів, де спостерігається перепад температур (там, де є сонячна сторона, а частину скляної конструкції потрапляє в тінь) |
|
При склінні «від підлоги» (нижня частина балконів, французькі балкони, розсувні системи). Норми з безпечного скла! |
У перерахованих випадках наша Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® пропонує пріоритетне використання склопакетів із загартованим склом.
З урахуванням кліматичної зони Києва та області, а також вимог щодо теплоізоляції будівель та споруд, ми пропонуємо «безпечне вікно» з енергозбереженням із формулою склопакета 6ESGi-14ar-4-14ar-6ESGi
БЕЗПЕКА та КОМФОРТ!