Продавець Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
103 відгуків
СОЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 3% пенсіонерам та студентам!Купити+ЗНИЖКИ
+380 (50) 740-55-44
+380 (67) 701-00-44
Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ®

Коли Гарантія має юридичну силу?

Коли Гарантія має юридичну силу?
Коли Гарантія має юридичну силу?

Оскільки не секрет, що у віконному бізнесі існує ніша «чорних» продавців вікон – фізичних осіб, які працюють без державної реєстрації, трохи поговоримо про реальність гарантії на вікна від таких продавців.

Категорію чорних продавців складають такі собі монтажники - «золоті руки», які працюють без державної реєстрації, зазвичай і без підтвердження як походження конструкцій, так і своєї кваліфікації установників, і неофіційні дилери, які видають себе за виробників, скуповуючи вікна у виробників різного класу за принципом найдешевшої ціни на перепродаж. Виходячи з принципу ведення продажів цих двох категорій продавців, зрозуміло, що Якість для них не є визначальною, так як вони не несуть за неї репутаційну відповідальність. Замовники, які вирали таких «чорних» продавців на тендері «дайте найдешевшу ціну на найкращий товар», стають заручниками випадку – добре, якщо вікна були куплені для них у Авторизованого партнера REHAU, а не зроблені у сараї.

Другою прихованою проблемою для таких «чорних» покупок є Гарантія на віконні конструкції. Вікна від чорних Продавців продаються або без Гарантійного договору, або ж продавець оформляє договір від себе, як від фізичної особи, що не лише незаконно, а й безглуздо для Покупця як гарантійне зобов'язання.

 

Тому, купуючи вікна – продукцію, яка повинна служити десятиліття, потрібно собі це гарантувати: купувати вікна офіційно з наданням офіційної Гарантії та паспорта заводу-виробника на кожне вікно.

 

Що потрібно знати про Гарантію?

Для довідки: згідно з ДСТУ Б Ст. 2.6-23:2009 «Конструкції будівель та споруд. Блоки віконні та дверні» гарантійний термін експлуатації віконних або дверних блоків (незалежно від матеріалів) повинен становити не менше 5-ти років з моменту введення їх в експлуатацію.

Тобто Покупцеві необхідна 1) Гарантія від заводу-виробника, і 2) Гарантія має бути на термін не менше 5-ти років.

 

 

Є два найважливіших аспекта оформлення Гарантії, які потрібно знати!

 

Гарантія може бути надана лише суб'єктом підприємницької діяльності!

Організаційно-правова форма Продавця може бути будь-якою (ТОВ, ФОП), але чинне Свідоцтво про державну реєстрацію має бути ОБОВ'ЯЗКОВО. Дилер, який працює за дилерським договором, зобов'язаний надати Покупцеві Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства-виробника та паспорти заводу-виробника на кожне вікно.

Право Покупця - вимагати реєстраційні документи Виробника!

Обережно! Будь-які договори з фізичними особами, які не мають реєстрації, та відповідно права здійснювати торговельно-господарську діяльність є юридично недійсними.
Гарантію на свою продукцію має право надавати ТІЛЬКИ підприємство-виробник!

Тільки Виробник має державний дозвіл на виготовлення вікон та пройшов сертифікацію своєї продукції.

Перевірити чи є Продавець Виробником легко – вимога Покупателя про надання офіційних сертифікатів на продукцію від продавця, виписаних на його ім'я, одразу виявить чи є Продавець виробником, і чи може він насправді надати гарантію на продукцію, що їм продається. Або договор із ним – це лише аркуш паперу.

Обережно! Гарантія на продукцію, видана підприємствами-посередниками від свого імені, не має юридичної сили.

При придбанні вікон із профільних систем REHAU правильно буде вимагати у Продавця не тільки ідентифікувати виробника Ваших вікон, але й підтвердити наявність у Виробника чинного Сертифіката Авторизованого партнера REHAU, що гарантуватиме Покупцеві оригінальність вікон, якість товару та можливість вирішення виниклих проблем через Гарячу лінію REHAU.

До Договору на придбання віконних конструкцій додаються:

  • копія Свідоцтво про державну реєстрацію Продавця/Виробника;
  • оригінал паспорта заводу-виробника (на кожне вікно!) із зазначенням заводської гарантії;
  • копія Сертифіката відповідності на вікна та двері від Виробника;
  • копія чинного Сертифіката Авторизованого партнера REHAU (дивіться дату! видається Виробнику на рік, продовжується тільки по проходженню аудиту якості).

 

Приклади документів

Торгова марка ДИЗАЙН ПЛАСТ ТМ здійснює свою господарську діяльність у вигляді суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ФОП Гнип І.М. та надає офіційну заводську Гарантію на вікна та монтаж терміном на 7-м років. Відповідно до розділу Сертифікати нашого сайту представлені чинні доументи: Свідоцтво про державну реєстрацію ФОП Гнип І.М., Сертифікат відповідності на вікна та двері, виданий ФОП Гнип І.М. та Сертифікат Авторизованого партнера REHAU ФОП Гнип І.М.

Переглянути сертифікати: https://design-plast.kiev.ua/certificates

Переглянути умови ГАРАНТІЇ: https://design-plast.kiev.ua/cp86457-garantiya.html

Щоб Гарантія була реальною – купуйте Вікна у реальних Виробників та офіційних Дилерів!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner