Продавець Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
104 відгуків
СОЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 3% пенсіонерам та студентам!Купити+ЗНИЖКИ
+380 (50) 740-55-44
+380 (67) 701-00-44
Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ®

Що таке - "теплі кредити"?

Що таке - "теплі кредити"?
Програма термомодернізації «Теплий дім»

У Державному бюджеті України на 2019 рік на «теплі кредити» закладено 400 млн. гривень. Тепер стало можливим відновлення дії Програма «Теплий дім», яка розпочала свою роботу 5-ть років тому і була високо оцінена та широко використана українцями. Раніше Програма двічі припиняла свою дію через завершення виділених бюджетів.

Але тепер є 400 мільйонів, просто потрібно встигнути!

Виділення бюджетних коштів на 2019 рік дозволить продовжити термомодернізацію житла. Поки є фінансування, рекомендуємо скористатися тим, хто замислився про утеплений будинок.

 

Чому «Теплий дім» це цікаво практично для будь-якого мешканця України?

Відповідь проста. За даними Державної служби статистики середньостатистична українська сім'я витрачає на оплату комунальних послуг у середньому 1300 гривень, і це одна з найбільших витрат сімейного бюджету. Враховуючи тарифи на комунальні послуги, які постійно зростають, українці почали частіше замислюватися над можливістю заощадити у зимовий період. Адже добре утеплений будинок може зберігати до 70% тепла.

Одним із найбільш ефективних напрямків тепломодернізації є заміна старих вікон на енергозберігаючі. Причому заміна вікон на енергоефективні дає ефект економії не лише у зимовий період, зберігаючи тепло, але й у спеку, забезпечуючи оптимальний мікроклімат приміщення, отже, скорочуючи витрати на кондиціонування.

 

Що таке "теплий кредит"?

Це цільовий споживчий кредит на придбання енергозберігаючого обладнання/матеріалів за Державною програмою «Теплий дім», за якого передбачено державну компенсацію витрат у розмірі 20-70%.

Основною перевагою теплих кредитів є те, що держава відшкодовує Вам частину витрат – повертає на Ваш рахунок у банку гроші, виділені у державному бюджеті на фінансування теплих кредитів.

Сенс у чому: Ви берете в банку позику за Програмою «Теплий дім», купуєте енергозберігаючі пластикові вікна, а держава відшкодовує Вам 30-70% витрат шляхом перерахування компенсації на Ваш розрахунковий рахунок у банку.

Вигідніше брати "теплі кредити" мешканцям ОСББ / ЖБК, тому що в цьому випадку можна розраховувати на повернення від 40% до 70%.

Альтернативою Програмі «Теплий дім» є програма IQ ENERGY, де кошти на компенсацію термомодернізації виділяються не бюджетом України, а Європейським банком реконструкції та розвитку:

https://design-plast.kiev.ua/a343280-enegy-programma-finansirovaniya.html

 

На що видають теплі кредити?

Повний затверджений Список обладнання та матеріалів тут: http://saee.gov.ua/sites/default/files/perelick_materialiv/Perelik.Vidkoreg.pdf

За нашою віконною тематикою компенсації за Програмою «Теплий дім» підлягають «світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом (крім однокамерних) та додаткове обладнання та матеріали до них...».

У Списку є відмінності для приватних осіб і ОСББ!

Для мешканців багатоквартирних будинків до Списку включені енергозберігаючі вікна та балконні двері, метізи кріплення, підвіконня, відливи, матеріали ущільнення (піна, герметики), паро -тепло-гідроізоляційні матеріали, все для укосів.

Список товарів, що підлягають компенсації для ОСББ ширше: крім вищезгаданого для квартир до нього додані світлопрозорі конструкції (вікна, балконні двері, двері) у місцях загального користування (пі'їзди, підвали, горища, технічні приміщення).

Вікна та двері повинні бути обов'язково з 2-камерним склопакетом з енергозберігаючим покриттям скла, мати коефіцієнт опору теплопередачі не менше 0,75 м2*К/Вт.

*) Як вибрати вікно відповідно до клімату регіону: https://design-plast.kiev.ua/a259074-kak-vybrat-okno.html

Відмінним подарунком буде компенсація за гідро/пароізоляцію.

 *) Навіщо вона потрібна і як важлива тут: https://design-plast.kiev.ua/a303057-gidro-paroizolyatsiya-neobhodimyj.html
Скільки відшкодовують?

Максимальна сума кредитування – 50 000 гривень.

Компенсація для фізичних осіб, власників квартир та приватних будинків за енергоефективні світлопрозорі конструкції складає 30% від тіла кредиту, але не більше ніж 14 тисяч гривень.

Для ОСББ енергоефективне обладнання та матеріали:40% від тіла кредиту, але не більше ніж 14 тисяч гривень для однієї квартири.

Для власників субсидій компенсація може досягти до 70%

 

Де взяти теплий кредит?

Оскільки державна програма - то держава вибирає партнерів по програмі. У роботі по Програмі «Теплий дім» беруть участь чотири банки:

Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

Умови видачі теплих кредитів (відсоткові ставки, розміри комісій, терміни видачі, первісний внесок), перелік необхідних документів та процедура перевірки кредитоспроможності позичальника у кожного банку-партнера є індивідуальними.

Неважко визначитися, де взяти теплий кредит, враховуючи, що вибір банків-партнерів невеликий.

Відмовити у видачі кредиту фізичній особі банки можуть в кількох випадках:

  • Документи для кредиту оформлені неналежним чином.
  • Офіційний дохід позичальника дуже низький (менше 5000 гривень на члена сім'ї).
  • Позичальник має будь-які непогашені кредити, в тому числі в інших банках.
Деталі. Теплий кредит» можна оформити лише раз на рік.

 

Як отримати теплий кредит?

Починається все з осмислення того факту, що цифри в платіжках дедалі більше і потрібно щось робити. Що робити зрозуміло – максимально зберегти тепло у будинку.

Одним із основних джерел втрат тепла є старі вікна та двері, тому непогано б їх замінити.

Згадуємо, що держава теж зацікавлена в економії енергоресурсів і зараз готова Вам у цьому допомогти за допомогою Програми «Теплий дім».

Світлопрозорі конструкції є у Списку товарів, що підлягають компенсації при видачі «теплих кредитів». А це означає, що держава готова взяти участь у Вашій термомодернізації на 30-70% - рідкісна нагода отримати допомогу матеріально.

Далі знаходимо надійного постачальника енергоефективних конструкцій.

 

Будемо раді, якщо обеберете нашу Студію та торгову марку Дизайн Пласт ТМ!

 

Щоб отримати компенсацію за програмою «Теплий Дім» необхідно зробити наступне:

Викликати нашого фахівця для виміру Ваших конструкцій

За результатами вимірів наш менеджер з продажу підбере Вам енергоефективні конструкції та комплектуючі згідно з вимогами Програми «Теплий дім», зробить розрахунок вартості конструкцій та матеріалів, випише рахунок-фактуру для оплати

Зі рахунком-фактурою необхідно звернутися в обраний Вами банк-партнер Програми для оформлення заявки на отримання «теплого кредиту». На вимогу ми надаємо всі необхідні документи (сертифікати, паспорт вікна)

Якщо кредит схвалений, банк перераховує повну оплату згідно з рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок Постачальника

Ми запускаємо конструкції у виготовлення. Після того, як конструкції будуть виготовлені та встановлені, Постачальник та Замовник підписують Акт приймання-передачі - документ, що підтверджує покупку

Документи, що підтверджують здійснення покупки, Замовнику необхідно пред'явити банку

Банк надсилає документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів у Державне Агентство з питань енергоефективності та енергозбереження (ГА)

Держава через ГА перераховує банку кошти на компенсацію

Банк перераховує отриману від ГА за Вашою заявкою суму на Ваш банківський рахунок (це і є компенсація)

 

Так буває, що всі учасники операції залишаються у виграші! 

Наш Замовник отримає чудові енергозберігаючі вікна на 30% дешевше. Вони не лише прикрасять його будинок, але протягом всієї своєї служби зберігатимуть у ньому тепло та зменшуватимуть витрати.

Наша компанія-виробник вікон виконає своє професійне призначення – прикрашати вікнами Rehau будинки людей та отримає свій прибуток.

Держава скоротить неефективне енергоспоживання у ще одному будинку нашої країни.
Банк виконає свою роботу з видачі кредиту та отримає свої дивіденди.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner