Продавець Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
104 відгуків
СОЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 3% пенсіонерам та студентам!Купити+ЗНИЖКИ
+380 (50) 740-55-44
+380 (67) 701-00-44
Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ®

Сендвіч-панелі ПВХ – нове слово в галузі теплоізоляційних технологій

Сендвіч-панелі ПВХ – нове слово в галузі теплоізоляційних технологій
 
 
 
 
 
 
Сендвіч-панелі ПВХ – нове слово в області теплоізоляційних технологій!

 

Даний будівельний матеріал все ширше застосовується у різноманітних будівельних роботах.

 

У чому ж секрет його популярності, що швидко зростає, та все більш широкого застосування?

Секрет простий – дешевизна та висока ефективність самого матеріалу, швидкий та зручний монтаж при його використанні, різноманітність видів панелей для вирішення конкретного будівельного завдання.

 

Сендвіч панель

Сендвіч-панель – це два твердих листа, в середині яких міститься утеплювач.

Лицеві панелі з сендвіча можуть бути виготовлені з різних матеріалів: сталі, жерсті, гіпсокартону, ПВХ, магнезитових плит.

Які ще будуть матеріали для облицювання сендвіч-панелей? - Продиктує розвиток будівельних технологій та запити ринку матеріалів, тому сендвіч-панелі по праву називають будівельним матеріалом майбутнього.

Зовнішні шари забезпечують властивості міцності та захист внутрішнього матеріалу, можуть бути виконані в будь-якому з кольорів згідно до шкали RAL з різноманітною фактурою.

Утеплювач виготовляють в основному з пінополістиролу.

*) Для досягнення бажаних властивостей як утеплювач використовують ще пінополіуретан та базальтове волокно.
 
Пінополістирол

Це матеріал, що складається на 96% з повітря, решта з стиролу та сполучних елементів.

Саме нерухомість повітря у структурі матеріалу дарує пінополістиролу його чудові тепло-та- звукоізоляційні властивості, адже повітря – найкращий утеплювач і погано пропускає звукову хвилю.

Левова частка повітря у складі матеріалу утеплювача забезпечує ще одну незаперечну гідність сендвіч панелей – їх малу питому вагу.

В окремих випадках повітря частково замінюють інші газові суміші або додають інші добавки для забезпечення необхідних властивостей.

 

Графітовий пінополістирол

Додавання до звичайного спіненого пінополістиролу природного матеріалу, що складається з чистого вуглеводню, - графіту дає відмінний результат.

Що змінило додавання графіту? Колір. Колір утеплювача в результаті добавки вуглеводню став сріблясто-сірим, іноді чорним – і це його явна відмінність від звичайного пінополістиролу. Графіт, як більш теплоємний матеріал, ніж пінополістирол, накопичує і відбиває теплове випромінювання. В результаті ефективність теплоізолюючих властивостей утеплювача збільшується майже на 20%, що призводить до економії сировини вже майже на 50%. У глобальному плані зниження споживання сировини дає економію коштів та ресурсів, що зменшує вплив на довкілля.

Якщо, монтаж з готових сендвіч-панелей простий та швидкий, то створення цієї простоти процес непростий і високотехнологічний.

 

Існує дві технології виготовлення пінополістиролу: метод вільного спінювання та метод екструзії.

 

Екструдований пінополістирол Вільно спінений пінополістирол

 

При технології вільного спінювання суміш полістиролу, елементи, що зв'язують, та добавки, необхідні для забезпечення властивостей готового виробу, пропускаються через фільєру, куди подається повітря і де відбувається вільне спінювання суміші. Після чого утворена маса проходить через безваккумний калібратор, що складається з охолодних пластин, що охолоджують, та валків, що формують. Після попереднього охолодження полотно проходить через пристрій, що тягне, після розтяжки йде етап остаточного повітряного охолодження. Охолоне полотно обрізається під розмір у листи заданої форми, які проходять далі на технологічний ланцюжок для облицювання.

Екструдований пінополістирол отримується в результаті змішування при високій температурі і тиску гранул полістиролу, агента, що спінює, і суміші газу. Цю масу продавлюють через екструдер (машину) і отримують матеріал з осередками розміром всього в 0,1-0,2 мм, заповненими повітрям, що багато в чому забезпечує унікальні властивості екструдованого пінополістиролу.

Технологія виготовлення екструдованого пінополістиролу з часом майже не змінилася. Лише досконалішим стало обладнання і був замінений агент, що спінює.

Спочатку як агент, що спінює, застосовували жорсткі фреони, потім стали використовувати суміші жорстких і м'яких фреонів, і, нарешті, м'які фреони. Але сьогодні від фреонів довелося відмовитися в силу нових, більш досконалих, матеріалів, як агента, що спінює, стали застосовувати безфреонові системи на основі СО2, що дало можливість пропонувати споживачам екологічно чистий екструдований пінопенополистирол.

 

 

Отже, розібравшись що за матеріал сендвіч-панель, підсумуємо його корисні властивості.

З величезної кількості новітніх технологій  будівництва сендвіч-панелі відрізняються високою ефективністю і своєю дешевизною.

 

Вони:

 

 

 

Забезпечують високий рівень теплової та звукової ізоляції протягом усього терміну служби

Мають малу вагу (їх легкість дозволяє будувати будівлі на будь-якому фундаменті)

Довговічні (термін служби будівель із сендвіч-панелей становить 50 років)

Монтаж їх швидкий і зручний: швидкість та чистота монтажу без потреби в додатковому захисному екіпіруванні працівників, які монтуватимуть панелі, таких як окуляри, рукавиці, респіратори - повна відсутність волокон, які літають у повітрі та можуть потрапити у легені

Міцні та стабільні у розмірах (матеріал не сідає у конструкції та не деформується протягом усього терміну експлуатації будь-якої будівельної конструкції, у тому числі в зимовий період)

Вогнестійкі (є матеріалом, який сам загасає)

Вологостійкі

Бактеріологічно та хімічно стійки

Не токсичні та екологічні

Ну і економічна складова - низька ціна (при застосуванні покрівельних та стінових панелей 1 кв.м обходиться практично вдвічі дешевше, ніж при використанні звичних матеріалів)

 

Чудові властивості та зручність сендвіч-панелей зумовили і їх широку застосовність.

 

 

За застосовністю панелі бувають: стінові, покрівельні та укосні.

 

 

Стінова сендвіч-панель

Даний будівельний матеріал надзвичайно широко застосовується у різноманітних будівельних роботах у зв'язку з чималим асортиментом його видів.

Типи сендвіч-панелей розрізняються за термостійкістю, вологостійкістю та міцністю. Також є різноманітні види зовнішніх профілів.

Сендвічі – незамінний матеріал при зведенні будівель, що швидко монтуються (ШМБ).

Застосування сендвіч-панелей є оптимальним рішенням для будівництва каркасних будівель. Також вони відмінно оновлюють та утеплюють фасади вже збудованих будівель, використовуються при тепловій модернізації приміщень.

 

Сендвіч-панелі мають один лише недолік – такий матеріал не витримує великих додаткових навантажень. У зв'язку з цим, вони використовуються частіше в будівництві та поліпшення теплових характеристик нежитлових приміщень: цехів, складів, офісних будівель, торгових павільйонів, дач, балконів та лоджій, гаражів і навіть холодильних та морозильних камер.

 

Покрівельна сендвіч-панель

При облаштуванні дахів використовуються спеціальні покрівельні сендвіч-панелі, які як облицювальні зовнішні панелі мають сталеву або жерстяну панель складної форми для забезпечення зливу води.

 

 

 

Пластикова сендвіч-панель для обробки укосів

Окремим напрямком є використання сендвіч- панелей із зовнішнім облицюванням із ПВХ для обробки укосів.

Завдяки своїм властивостям і повному збігу з пластиковими вікнами по матеріалу, фактури та палітрі кольорів сендвіч-панелі ПВХ по праву стали кращим матеріалом обробки укосів для пластикових вікон.

Монтаж панелей – це відповідальна операція, в процесі якої необхідно дотримуватися відповідних правил та нормативів, а також інструкцій постачальника щодо застосування даного будівельно матеріалу. При встановленні слід знати чимало особливих деталей.

Невмілий підхід може зіпсувати всі добрі властивості сендвіч-панелей, тому монтаж останніх повинен виконуватися експертами у цій справі. Лише у випадку володіння робочою бригадою високою кваліфікації у будівництві, можлива успішність проведення наступних операцій. Будь-які огріхи, наприклад, неутеплені стики, забруднення, погана герметизація або невміло вивірена вертикаль істотно знизять якість будівлі, і, у зв'язку з цим, загрожують поганими характеристиками будівлі та великими витратами фінансів.

Тому будівельників на цю роботу слід вибирати дуже ретельно.

Збудувавши будинок, гараж або склад з такого матеріалу, Ви не тільки заощадите гроші, а й швидко отримаєте безпечну та надійну споруду.

Аналогічний виграш у грошових коштах та оперативності при високій якості результату буде і при утепленні приміщень, балконів та лоджій.

А при оформленні внутрішніх і зовнішніх укосів Ви отримаєте 2-ва в одному – одночасно і прекрасний укіс з обробкою і утеплення укосу.

 

 

Вибирайте новітні технології та новітні матеріали – це збереже Ваш бюджет і радуватиме довгі роки!

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner