Продавець Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
103 відгуків
СОЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 3% пенсіонерам та студентам!Купити+ЗНИЖКИ
+380 (50) 740-55-44
+380 (67) 701-00-44
Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ®

КОЭКСТРУЗІЯ АБО ПРОГРЕС В ОСНОВІ ПРОФІЛЮ

КОЭКСТРУЗІЯ АБО ПРОГРЕС В ОСНОВІ ПРОФІЛЮ

 

 

 

 

 

Коекструзія

З початку 2017 року компанія REHAU почала включати в план поставок профільних систем поряд із серією REHAU Euro-Design 70 найновішу технологічну розробку 70-ї серії – профільну систему на рециклаційній (поворотній) основі із застосуванням технології коэкструзии REHAU Puls Design 70.

Один из новых профилей SYNEGO также изготовлен методом коекструзії.

Спочатку розберемося з термінологією.

Рецикляція від слова «повертати» - процес повторного використання матеріалів. Концепція повторної переробки була вперше випробувана компанією REHAU ще в 1988 році, і концерн став першим у полімерній галузі, який почав здійснювати повний цикл старих ПВХ-вікон та залишків профілю для виготовлення нових виробів.

 

А що таке коекструзія?

Екструзія – це технологічний процес отримання виробів із полімерних матеріалів шляхом продавлювання розплаву матеріалу через отвір в екструдері, який формує.

Є два види екструзії: моноекструзія та коекструзія.

На цей час профільні системи REHAU виготовлялися методом моноекструзії, тобто для виготовлення профілю використовувався виключно первинний полімерний ПВХ-матеріал, який розплавлявся і продавлювався через форми екструдера та в результаті виходили профільні системи потрібної геометричної форми.

Але, обравши корпоративною філософією та стратегією відповідальне ставлення до природних ресурсів та захист навколишнього середовища среда, концерн REHAU став застосовувати під час виробництва профілів продукти вторинної переробки.  

Для здійснення такої рецикляції застосовується інноваційний метод - Коекструзія або багатошарова екструзія. Ця технологія, яка поєднує застосування екструзії двох матеріалів в одному виробничому процесі, і дозволяє використовувати різні ПВХ-матеріали в зовнішніх і внутрішніх шарах профілю.

 

Як матеріали основи використовуються:

  • матеріали від переробки демонтованих вікон
  • власні залишки після екструдування та ламинації
  • матеріали з віконних виробництв партнерів REHAU.

 

 

Коекструдований профіль

Для виготовлення внутрішнього шару – серцевини профілю використовують вторинну сировину, колір основи позначається як «довільний». Зовнішній шар екструдується з первинного ПВХ, має достатню товщину, абсолютно ідентичний на вигляд моноекструзивному первинному профілю, нанесений на всі оглядові зони профільної системи і в змонтованому вікні сприймається як звичайний білий або кольоровий профіль.

Переваги використання переробленого матеріалу очевидні: цінна сировина залишається у виробничому циклі і навіть після завершення першого життєвого циклу матеріалу можливе його повторне використання для виготовлення такого самого продукту. Коекструдовані продукти повністю відповідають найвищим стандартам якості, зокрема стандарту ЄС (EN 12608), національним стандартам: німецькому стандарту якості ПВХ-профілів RAL та французькому CSTB. 

Профілі, отримані як шляхом коекструзії, так і шляхом моноекструзії, регулярно перевіряють Німецьким незалежним центром дослідження полімерів «SKZ».

Вікна з коекструдованих профілів повністю відповідають вимогам щодо функціональності, кольору та мають додаткові переваги з погляду екології.

Концерн REHAU планує збільшувати частку матеріалів вторинної переробки у своїх продуктах.

Чому REHAU зробило ставку на коекструзію?

Як компанія з високою корпоративною культурою та усвідомлюючи свою відповідальність по відношенню до природних ресурсів, компанія REHAU зробила однією із своїх головних цінностей турботу про довкілля.

Для виробництва своєї продукції концерн використовує такі природні матеріали, як нафта, і перетворює їх на екологічно чисті продукти.

Марнотратне використання природних ресурсів і безперервна утилізація відходів  - серйозний виклик людству!

 

 

За допомогою таких проектів, як коекструзія,  REHAU прагне знайти відповіді на нагальні питання  сучасності...

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner