Продавець Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ® розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
71 відгук
СОЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 3% пенсіонерам та студентам!Купити+ЗНИЖКИ
+380 (50) 740-55-44
+380 (67) 701-00-44
Студія віконних рішень ДИЗАЙН ПЛАСТ®
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Укоси з гіпсокартону

Укоси з гіпсокартону

Пройшли часи, коли обробка укосів вироблялася лише штукатуркою.

На зміну їй прийшли інші матеріали, зокрема гіпсокартон.

Гіпсокартоні укоси виникли як рішення проблем конденсату, але виявили масу переваг, які зробили їх найпопулярнішим методом обробки укосів.

 

Гіпсокартон

Гіпсокартон – це екологічно чистий матеріал, який отримують шляхом пресування суміші гіпсу і целюлози.

Він володіє високою міцністю, твердістю, хорошими протипожежними властивостями, стійкістю до віконного конденсату.

У чому переваги укосів з гіпсокартону?

Високий рівень звуко-і-термоізоляції. При бажанні посилити захисні властивості, укоси формують двома листами гіпсокартону з додатковим встановленням ізоляційного матеріалу.

Естетичний зовнішній вигляд. Гіпоскартонні укоси з фінішною обробкою практично не можна відрізнити від штукатурних. Застосування гіпсокартону дозволяє створити ідеально рівну поверхню. Ми отримує той самий естетичний, звичний всім вигляд віконного отвору, але з використанням іншого матеріалу. Крім того, гіпсокартонний укіс дозволяє легко створити цілісну лінію зі стіною, чого пластикові укоси дати не можуть, а при оштукатурюванні потрібен дуже кваліфікований Майстер.

Будь-яка фінішна обробка. Встановлений гіпсокартонний укіс дозволяє здійснити будь-який вид кінцевої обробки: фарбування акриловими та олійними фарбами, поклейка шпалер, в тому числі і «рідких» шпалер, керамічна плитка, декоративні покриття. рідкий пластик, дзеркала...

Швидкість проведення робіт. Легка вага і простота монтажу. Практично в 90% випадків монтаж гіпсокартоних укосів займає один робочий день. Штукатурці потрібно найменше пару днів на висихання, а приклеєний аркуш гіпсокартона можна відразу шпаклювати.

Дешевизна. Обробка укосів гіпсокартоном – це не лише швидкий, але найдешевший спосіб обробки віконного отвору.

Ремонтопридатність. Якщо укіс був забруднений і плями не змиваються, подряпаний або отримав скол, його легко можна «освіжити»: зашпаклювати, обробити шкіркою і підфарбувати - буде знову як новий. Для всіх інших видів обробки укосів буде потрібна повна заміна.

Широка застосовність і технологічність. Гіпсокартон широко застосовують у сучасній обробці. І не тільки для укосів, але і для стін, стель, колон, закладення балконів. Цей спосіб дозволяє швидко і технологічно виконати великі обсяги робіт з єдиного матеріалу.

Повітропроникність. Завдяки повітропроникності укоси з гіпсокартону не деформуються при зміні температурного режиму або рівня вологості в приміщенні. Дихаючі властивості гіпсокартону забезпечують поглинання зайвої вологи або її виділення при нестачі в навколишній атмосфері без механічних змін усієї конструкції укосів.

Вологостійкість. Залежно від приміщення, де буде проводитися монтаж укосів, підбирають гіпсокартон з додаванням певних присадок. Для вологості повітря до 70% підійде стандартний матеріал, при перевищенні цієї межі потрібно застосування вологостійкого гіпсокартону з домішкою антигрибкових і гідрофобних добавок. Укосам з вологостійкого гіпсокартону волога не страшна.

Стійкість до розтріскування. Незважаючи на зовнішню схожість з штукатурної обробкою, оздоблення укосів гіпсокартоном позбавлена її недоліків. З плином часу вони не покриваються сіточкою тріщин.

Екологічність. Виготовлені з природних матеріалів, відкоси з гіпсокартону безпечні для здоров'я, не виділяють шкідливих речовин.

До мінусів можна віднести:

Крихкість листів гіпсокартону. Виріб вимагає дбайливого поводження при монтажі, при експлуатації слід уникати механічних пошкоджень.

Навіть вологостійкий гіпсокартон потребує захисту від попадання води, її вплив у великій кількості або протягом тривалого часу спровокує руйнування укосів

Відносну чистоту монтажу. Чимала кількість пилу при їх установці, хоча, звичайно, пил і бруд не досягають тих масштабів, як при оштукатурюванні

Незначне зменшення розмірів віконного отвору за рахунок монтажу гіпсокартонних листів

Застосовність тільки для прямокутних отворів.

Неможливість створення «світанку» вікна (розширення укосу всередину віконного отвору для забезпечення більшої освітленості), тільки прямокутне з'єднання площин. Віконний «світанок» залишається привілеєм лише універсальних штукатурних укосів.

Якщо існує небезпека займання, то існує можливість зробити укоси з вогнестійких листів гіпсокартону з вмістом частинок мінеральної вати або скловолокна. Такий різновид матеріалу рідкий, його додатковою перевагою є підвищена механічна міцність.

Встановити укоси з гіпсокартону можна 3-ма способами:

Закріпити на металевий профіль

Це швидкий і чистий спосіб монтажу. Але призводить до значного зменшення віконного отвору. Зате порожнечу між стіною і листом гіпсокартону легко заповнити утеплювачем. Кріплення укосів з гіпсокартону на металевий профіль аналогічно кріпленню стінового гіпсокартону: профілі виставляються в горизонтальний і вертикальний рівні, потім на них прикручують гіпсокартон. Стики гіпсокартону заклеюють стрічкою-серпянкой і забивають шпаклівкою. На кут укосу монтують металевий перфорований куточок для додання жорсткості і геометричної чіткості. Потім укоси шпаклюють, обробляють шкуркою і фарбують.

Наклеїти на монтажну піну

Спосіб доречний при неможливості закріпити металевий профіль або застосувати шпаклівку (дерев'яна коробка). Піна служить прекрасним утеплювачем. Але правильно нанести піну і вирівняти поверхню зможе тільки фахівець, піна сильно розширюється і при невмілому поводжені лист буде випирати.

Наклеїти на шпаклівку

Найпростіший і надійніший спосіб. Поверхню укосів необхідно підготувати для найкращого зчеплення - видалити фарбу, шпалери, збити ділянки штукатурки, які погано тримаються. Після цього обробляємо поверхню під укоси грунтовкою. Якщо приміщення знаходиться на 1-му поверсі з низьким цоколем, можна додатково обробити антигрибкової грунтовкою. Для наклеювання гіпсокартону можна використовувати будь-яку гіпсову шпаклівку. Тепловий опір шпаклівки нижче, ніж у піни, а утеплювати укоси – окремий процес.

Поверхню під підвіконням також обробляємо монтажною піною, закладаємо штукатуркою і шпаклюємо.

 

Будь-який з способів в умілих руках дасть відмінний результат. Який застосувати – вирішить Майстер.

 

 

Але для будь-якого із способів монтажу необхідно:

Перед встановленням укосів обов'язково провести гідро-і-пароізоляцію монтажного шва, якщо вони не були проведені в процесі робіт по встановленню вікон: https://design-plast.kiev.ua/a303057-gidro-paroizolyatsiya-kak.html

Ретельно підготувати поверхню віконного отвору до роботи. Очистити від фрагментів старої штукатурки, зашпаклювати великі дефекти, вибоїни, тріщини, дослідити зону робіт на предмет цвілі і обробити її антигрибкової грунтовкою, всі поверхні очистити від пилу і бруду і загрунтувати.

 

 

ЗАВЕРШІТЬ ОФОРМЛЕННЯ СВОГО ВІКОННОГО ОТВОРУ КРАСИВО!

 

 

Наші майстри-укосники встановлять Вам гіпсокартоні укоси швидко і якісно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner