Корзина
34 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
СОЦИАЛЬНАЯ СКИДКА 3% пенсионерам и студентам!Купить+СКИДКИ
+380 (44) 383-00-44
+380507405544
+380677010044
Студия оконных решений ДИЗАЙН ПЛАСТ®
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Декілька слів про виставку Fensterbau Frontale 2016

Декілька слів про виставку Fensterbau Frontale 2016

Описати враження від  Fensterbau Frontale 2016 кількома словами, мабуть, неможливо. Проте нам це вдалось, адже слоган, під яким REHAU презентувала цьогоріч свої рішення – «All Inclusive» –якнайкраще передає все те, що відбувалось на провідній галузевій виставці віконних та фасадних конструкцій, яка, до речі, об’єднала майже 800 учасників і 100 000 відвідувачів з понад 100 країн світу.

 

За опитуванням організаторів виставки, майже половина відвідувачів (48%) цікавилась інноваційними технологіями для покращення якості життя та забезпечення максимального комфорту в оселі, тож не дивно, що на стенді REHAU спостерігався безперервний аншлаг.

Центральною частиною експозиції REHAU стала нещодавно доповнена родина профільних системSYNEGOПопри те, що серія SYNEGO вийшла на ринок лише минулого року, спеціалістам концерну вдалось у найкоротші терміни об’єднати і представити в рамках цієї системи все наявне розмаїття розробок компанії.

Основну увагу гостей привернули рішення в тренді максимальної енергоефективності – віконні та дверні  системи SYNEGO, які завдяки третьому контуру ущільнення гарантують коефіцієнт опору теплопередачі до 1,25 м2К/Вт, що відповідає стандартам passive house. Крім того, запропоноване на стенді рішення для вхідних та підйомно-розсувних дверей відтепер дозволить Партнерам ефективніше реагувати на запити ринку і закривати майже всі «дірки» в фасадах тільки за допомогою SYNEGO. Різні варіанти ущільнення притвору (2 і 3 контури), розширені межі припустимих розмірів конструкцій, багата палітра кольорових рішень в алюмінієвих накладках, ламінації та лакуванні – це лише короткий перелік переваг, які дозволять гнучко, економно і водночас креативно вирішувати питання засклення.

 

До речі, про креативність. Італійський підрозділ REHAU вразив унікальною технологічною розробкоюNEW LIVING SOUND. Поєднаний з віконним профілем пристрій підключається через протокол blue-toothдо будь-якого smart-пристрою в будинку і може використовуватися в якості акустичної системи, елементу системи «розумний дім» або як система безпеки, що в разі несанкціонованого проникнення в приміщення передає на телефон власника сигнал тривоги.

 

Аналогічний ефект справила демонстрація «дихаючих вікон». Цілком інтегрована в профіль вентиляційна система GENEO Inovent стала ексклюзивною відповіддю REHAU на топ-тему в санації вікон – вентиляцію. Непомітний пристрій гарантує максимальний рівень вентиляції до 30 м3/год, завдяки вбудованому теплообміннику дозволяє скоротити використання теплової енергії  і, що важливо, самостійно регулювати режими вентиляції  відповідно до потреб. До того ж GENEO Inovent  була представлена вже не як дослідний зразок, а як успішно впроваджена в ряді крупних житлових об’єктів Мюнхена система.

 

Ще одна запатентована розробка REHAU, вперше презентована на Fensterbau Frontale 2016 – прототип нового безбар’єрного порогу RAUCERO. Власне, назвати RAUCERO порогом вже складно, оскільки він повністю вмонтований в підлогу і забезпечує безбар’єрний доступ до приміщення. Рішення передбачає зручний у догляді вбудований водостік, який відповідає високим вимогам стійкості до злив. 

В рамках реалізації концепції безбар'єрного  простору розробниками REHAU було представлено ще один корисний девайс для серії GENEO – двері з функцією автоматичного відкривання. Механізм приводу, повністю вмонтований в стулку, активується за допомогою кнопки або датчика руху, що додає рішенню зручності і робить його майже непомітним.

 

Окремо варто зупинитися на новому концепті кольорових рішень REHAU – Kaleido Color. Відтепер декорування профілів шляхом фарбування Kaleido Paint, ламінування Kaleido Foil або використання алюмінієвих накладок Kaleido Cover стало частиною єдиної системи з максимально розширеною кольоровою та фактурною палітрою, що дозволяє створювати по-справжньому унікальні вікна.

 

Власне, за результатами побаченого на думку приходить тільки один висновок: якщо Ви шукаєте комплексних рішень з одних рук, не витрачайте часу даремно – одразу звертайтеся в REHAU!

СЛУЖБА МАРКЕТИНГУ Рішення для Віконної Індустрії компанії REHAU

Другие статьи